Ars Sacra fesztivál – Nyitott templomok napja 2018

Az idei Nyitott Templomok Napja alkalmából “Da pacem Domine” – Adj békét Uram – címmel adott nagy sikerű hangversenyt a Hermann László Kamarazenekar (Művészeti vezető: Major István) 2018. szeptember 15-én, szombaton a fülei katolikus templomban. 2010 óta nyitja meg kapuit Fülén a Keresztelő Szent János születése tiszteletére szentelt középkori római katolikus templom. Koncertek adják meg az este egyik alaphangulatát, majd a településsel valami kapcsolatban álló művészek állítják ki alkotásaikat. Idén is nagy öröm volt a kultúrának otthont adva, embereket az Isten felé vezetni! Mind a gyönyörű koncert, mind pedig a Bibliát alapul vevő kiállítás által az ember megérezhetett valamit az Úr békéjéből, ami ennek az estnek a mottójául is szolgált! Már most meghívunk mindenkit, hogy jövőre is tartsanak velünk!

A tartalom védett!